Ekipa Fundacji w Poland Business Run 2025
1 październik 2025
Drużyna naszej Fundacji i Unilink S.A. wzięła udział w sztafecie Poland Business Run 2025.
Pracownicy Unilink S.A. wzieli udział jako wolontariusze w biegu sztafetowym Poland Business Run 2025 w Warszawie,
promując naszą Fundację i stojącą za nią ideę dbania o siebie.
Zespół, rekordy i pasja – nasz biegowy sukces!
Podczas tego biegu każdy z uczestników reprezentuących naszą Fundację pobił swój życiowy rekord – nie tylko czasowy, ale też emocjonalny!
Przez kilka miesięcy wspólnie trenowaliśmy, motywując się nawzajem w naszej wewnętrznej grupie. Naturalnie wyłoniły się role: trenera, kapitana i socialmediowej ogarniaczki – wszystko z pasji do działania i tworzenia czegoś nowego, wyjątkowego.
Na trasie nie tylko walczyliśmy o swoje wyniki, ale też wspieraliśmy innych biegaczy, niosąc motywujące hasła, promujące Fundację na naszych planszach. To efekcie był wyjątkowy dzień pełen energii, współpracy i radości z bycia częścią czegoś większego.
Zdobyte medale mówią same za siebie!
Pokazaliśmy, że profilaktyka zdrowotna i ubezpieczeniowa działa tylko wtedy, gdy sami wybiegamy jej naprzeciw - zanim życie wystawi nam rachunek.
Zdrowie. Ubezpieczenie. Dbanie o ciało i głowę… często te sprawy spychamy na boczny plan.
Zdobyte medale to dla naszej zaimprowizowanej drużyny symbole nowego startu, którego uczestnicy mogli sami doświadczyć.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami – to dopiero początek!
Przed nami kolejne wyzwania!
Udostępnij artykuł
Galeria

Inne artykuły
Zobacz, co jeszcze warto przeczytać

Bieg po Zdrowie, rozmowy o bezpieczeństwie.
Aktywność fizyczna, profilaktyka zdrowotna, rozmowy o bezpieczeństwie i setki osób, które postanowiły zrobić coś dobrego dla siebie. Tak w skrócie można podsumować 3. Bieg po Zdrowie im. Władysława Zamoyskiego, którego partnerem był nasz Ambasador, Tomasz Stefaniak. To wydarzenie doskonale pokazało ideę, która przyświeca Fundacji Zacznij od Siebie: Plan A i...

Ambasadorzy Fundacji wspólnie wyznaczyli kierunek działań
Za nami spotkanie strategicznych Ambasadorów Fundacji - dzień pełen inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń, wspólnego planowania i budowania inicjatyw, które mają zachęcać Polaków do większej troski o zdrowie, bezpieczeństwo i świadome życie. Podczas warsztatów wspólnie pracowaliśmy nad strategią działań Fundacji oraz planem projektów na kolejne miesiące....

Równanie, które może zmienić jakość życia w Polsce.
Czy Polacy dbają o zdrowie… dopiero wtedy, gdy je tracą? - to pytanie stało się punktem wyjścia dla wydarzenia, które może zmienić sposób myślenia o zdrowiu i bezpieczeństwie finansowym w Polsce. W kwietniu, w Zakopanem zorganizowaliśmy czterodniowy Weekend Metamorfozy pod hasłem „Zdrowie to strategia”. Co ważne: to nie był kolejny event branżowy. To był poc...

