Bieg po Zdrowie, rozmowy o bezpieczeństwie.
7 czerwiec 2026
Aktywność fizyczna, profilaktyka zdrowotna, rozmowy o bezpieczeństwie i setki osób, które postanowiły zrobić coś dobrego dla siebie. Tak w skrócie można podsumować 3. Bieg po Zdrowie im. Władysława Zamoyskiego, którego partnerem był nasz Ambasador, Tomasz Stefaniak.
To wydarzenie doskonale pokazało ideę, która przyświeca Fundacji Zacznij od Siebie:
Plan A i Plan B nie konkurują ze sobą. One się uzupełniają.
Plan A to dbanie o zdrowie, ruch, badania profilaktyczne i codzienne wybory, które wpływają na jakość naszego życia. Plan B to odpowiedzialne przygotowanie się na sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
Podczas wydarzenia nasz Ambasador, Tomasz Stefaniak miał okazję opowiadać o tej idei zarówno w wywiadach, jak i wystąpieniach medialnych. Wspólnie tłumaczyli uczestnikom znaczenie równania:
Plan A + Plan B = Życie i Zdrowie.
Nie zabrakło również praktyki. Uczestnicy mogli skorzystać z analiz składu ciała, pomiarów ciśnienia, badań poziomu glukozy oraz konsultacji kardiologicznych. Była to doskonała okazja, by zatrzymać się na chwilę i sprawdzić, jak naprawdę wygląda nasz Plan A.
Rozmowy prowadzone podczas wydarzenia pokazały, że wielu z nas ma jeszcze sporo do zrobienia w obszarze zdrowia i profilaktyki. Jednocześnie wiele osób po raz pierwszy zaczęło zastanawiać się nad swoim Planem B i rozwiązaniami, które mogą zapewnić większy spokój oraz bezpieczeństwo im i ich bliskim.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, rozmowy i wspólnie spędzony czas. Takie wydarzenia pokazują, że troska o siebie nie kończy się na starcie ani na mecie.
Bo kiedy Plan A spotyka się z Planem B, zyskujemy większy spokój, świadomość i szansę na życie po swojemu.
Udostępnij artykuł
Inne artykuły
Zobacz, co jeszcze warto przeczytać

Ambasadorzy Fundacji wspólnie wyznaczyli kierunek działań
Za nami spotkanie strategicznych Ambasadorów Fundacji - dzień pełen inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń, wspólnego planowania i budowania inicjatyw, które mają zachęcać Polaków do większej troski o zdrowie, bezpieczeństwo i świadome życie. Podczas warsztatów wspólnie pracowaliśmy nad strategią działań Fundacji oraz planem projektów na kolejne miesiące....

Równanie, które może zmienić jakość życia w Polsce.
Czy Polacy dbają o zdrowie… dopiero wtedy, gdy je tracą? - to pytanie stało się punktem wyjścia dla wydarzenia, które może zmienić sposób myślenia o zdrowiu i bezpieczeństwie finansowym w Polsce. W kwietniu, w Zakopanem zorganizowaliśmy czterodniowy Weekend Metamorfozy pod hasłem „Zdrowie to strategia”. Co ważne: to nie był kolejny event branżowy. To był poc...

Nasza aukcja nagrodzona!
Zostaliśmy zwycięzcą kategorii: „IMPORTANT FOR SOCIETY AND RIGHT ON TIME” wyróżniającej inicjatywy ważne dla społeczeństwa, odpowiadające na aktualne potrzeby ludzi i budujące wokół siebie dobre emocje. To dla nas szczególne wyróżnienie, bo od początku wierzymy, że rozmowa o zdrowiu, profilaktyce, bezpieczeństwie i świadomym dbaniu o siebie naprawdę ma znac...

